سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران > برگزاری مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

برگزاری مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

 

 

 

     مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی با هدف گسترش فرهنگ نمایشگاهی در کشور و معرفی توانمندی‌های این صنعت برای تقویت بنیه‌های اقتصادی کشور برگزار شد .

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در این مراسم که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و همچنین روسای انجمن صنفی غرفه سازان و انجمن نمایشگاههای ایران و نیز جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی این حوزه حضور داشتند .

- شایان ذکر است :

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران از سه سال قبل و همزمان با انتخاب روز جهانی نمایشگاه ها توسط UFI و BIE برای تحقق اهداف آن از جمله ساماندهی فعالیت نمایشگاه ها و آگاه سازی جامعه از اهمیت نمایشگاه ها در توسعه اقتصادی کشور و تقدیر از فعالان این صنعت مبادرت به برگزاری روز جهانی نمایشگاهها به صورت سالیانه نموده است .

ایجاد هماهنگی در عناوین نمایشگاه هایی که در استان های مختلف کشور برگزار می شود ، ارتقا کیفیت خدمات دارندگان سایت ها و رعایت کامل اصول مشتری مداری توسط آنها و از همه مهم تر به رسمیت شناختن فعالیت نمایشگاهی به عنوان یک فعالیت صنعتی بر اساس طبقه بندی های بین المللی از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.

 

بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی، نخستین نمایشگاه در منطقه خاورمیانه از لحاظ تعداد شرکت کننده و وسعت است و پنجمین نمایشگاه در سطح دنیا است.

نظرات

فرم ارسال نظر